• تماس با ما491632611257+
  • ورود

ما که هستیم؟

ایده شکل گیری آکادمی بشریت زمانی شکل گرفت که نبود یک سیستم یکپارچه آموزشی احساس می شد، سیستمی که در آن محور اصلی یادگیری بود. آکادمی بشریت با شعار آموزش رایگان برای همه در زمینه های مختلف از حقوق بشر گرفته تا کلاس های تخصصی زبان خارجی و کامپیوتر فعالیت خود را آغاز کرد و بدون در نظرگرفتن موقعیت جغرافیایی، مذهب و گرایش اشخاص اقدام به برگذاری دوره های آموزشی متعدد نمود و در این راه معلمین خبره و حرفه ای متعددی را در جهت آموزش با کیفیت بالا با خود همراه کرد.

هدف ما در آکادمی بشریت چیست؟

هدف ما آموزش با سرفصل های استاندارد آموزشی در زمینه های کاربردی بوده و امیدوار هستیم که با گسترش شبکه آموزشی خود بر پایه اینترنت هیچ نقطه ای و هیچ دانش پژوئی بی بهره از حقوق اولیه خود که یک سیستم آموزشی صحیح و رایگان است نباشد. آکادمی بشریت با رویکردی رو به شکوفایی برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

آکادمی بشریت در چه کشورهایی قابل دسترسی است؟

مهم نیست کجای دنیا هستید، فاصله شما تا یک سیستم آموزشی استاندارد تنها یک گوشی یا دستگاه هوشمند با قابلیت اتصال به اینترنت است و شما می توانید به راحتی در کلاس های آنلاین آکادمی شرکت نموده و از منابع، کتابخانه دیجیتال و یک سیستم آموزشی نوین بهره مند شوید. شما به راحتی با پر کردن یک فرم ساده در قسمت ثبت نام آنلاین می توانید در دوره های متعدد شرکت کنید.

آماده سازی دانشجویان برای مقاطع بالاتر

بله درست متوجه شدید. شما با شرکت در کلاس های آموزشی همراستا با مقطع تحصیلی خود، یک گام دیگر به فارغ التحصیلی نزدیکتر می شوید

افزایش مهارت ها بسته به علایق

متنوع بودن دوره ها این مهم را میسر می کند که دانشجویان با علایق مختلف بتوانند در دوره مورد علایق خود شرکت کنند و دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند

کتابخانه مجازی

بدون شک بخش جدانشدنی هر آموزشگاه یک کتابخانه مجهز هست. ما با اتصال این آکادمی به یک کتابخانه مجازی دانشجویان را در یافتن منابع آموزشی مختلف یاری می کنیم.

پیشینه آکادمی بشریت

آکادمی بشریت زیرمجموعه کانون دفاع از از حقوق بشر در ایران بوده که از سال 2000 میلادی فعالیت خود را آغاز کرد و از همان اوایل فعالیت قسمتی را با عنوان آموزش راه اندازی کرد. به مرور زمان و پیشرفت در زمینه مجازی، زمینه شکل گیری آکادمی بشریت با هدف آموزش و البته به سبکی نوین و استاندارد پدیدار شد و با همت و تلاش اعضایی دلسوز هر روز گسترده و گسترده تر شد تا جایی که امروز دبیرهایی از سراسر دنیا در این سیستم مشغول تدریس هستند.

زمینه های آموزشی مختلف

مهم نیست که به آموزش در زمینه هنر علاقه دارید یا تکنولوژی، به آموزش در زمینه حقوق بشر علاقه دارید یا ورزش و بدنسازی، فاصله شما با کلاس آموزشی مورد علاقه تان تنها یک ثبت نام آنلاین و ساده است. ثبت نامی که شما را به دنیایی از اطلاعات موثق و سرفصل های آموزشی استاندارد متصل می کند و البته شما در این راه تنها نبوده و یک دبیر حرفه ای در طول مسیر دوره شما را همراهی می کند.

بیش از 1500 دانشجو

مفتخریم که اعلان کنیم بیش از 1500 دانش پژوه از سراسر دنیا در دوره های آموزشی آکادمی بشریت شرکت کرده اند. دانش پژوه هایی با گرایش، قومیت و مذاهب مختلف، با گذراندن دوره هایی مختلف در پایان هر دوره با پیشنهادات سازنده خود ما را در ادامه مسیرمان مشتاق تر و ثابت قدم تر کردند. شما نیز می توانید یکی از صدها دانش پژوه آکادمی بشریت باشید...